Naše elektrobicykle

Pohodlné, celoodpružené a krásne, k tomu široké sedlá, batérie s vysokou výdržou a motor, ktorý si obľúbite. Azúrová modrá a matná šedá. To je charakteristika našich úplne nových ebajkov vo dvoch vetách.

Ponúkame na prenájom dva elektrobicykle značky Cube. Ide o modely Stereo Hybrid 120 Pro pre rok 2021 so 120 mm zdvihom (vidlice a zadnej stavby) a 625 watthodinovými batériami. Bajky majú elektromotor značky Bosch štvrtej generácie s výkonom 250 wattov. Oba bicykle majú veľké 29 palcové kolesá obuté v širokých pneumatikách, ktoré sú určené aj na lesné a poľné cesty a zároveň pohodlné na asfaltky.

Elektrobicykle ponúkajú štyri módy podpory, ktoré predstavujú úroveň pomoci elektromotora pri šliapaní. Módy ECO a TOUR sú vhodné na rovinaté a vlnité cesty, módy EMTB a TURBO do kopcov. Od ich používania, hornatosti terénu, povrchu ciest a váhy jazdca závisí výdrž batérie elektrobicykla. Batériu je možné nabíjať tak, že ju vyberiete z rámu bicykla alebo aj tak, že ju v ňom ponecháte. Plné nabitie trvá asi štyri hodiny. 

Elektrobicykle sú vo veľkostiach M/18 (šedý) a L/20 (modrý). Veľkosť M je podľa údajov od výrobcu vhodná pre osoby s výškou približne 170-179 cm a veľkosť L pre ľudí s výškou 179 až 186 cm. Veľkosti sa samozrejme prekrývajú, ak ste vyšší či nižší, bicykle vám môžu sedieť, ale aj nemusia, je to už len na vašich pocitoch. Maximálna nosnosť elektrobicykla je 135 kg a tá zahŕňa nielen hmotnosť jazdca, ale samotného bicykla (25 kg) a príslušenstva. Oba bicykle majú klasické (flat) pedále.

Príslušenstvo, ktoré požičiavame k elektrobicyklom, pozostáva z nabíjačky, zámku ABUS, sady na opravu defektov, náhradnej duše, multikľúča, montpák, predného a zadného svetla. V prípade záujmu vám požičiame aj nosič na guľu, ktorým môžete elektrobicykle presúvať na dlhšie vzdialenosti. Pre všetkých klientov máme pripravenú cyklomapu (Malé Karpaty, Podunajsko).

IMG_0115JPGIMG_0119JPGIMG_0124JPGIMG_0140JPGIMG_0143JPG